Firmast

Balti Plaadikaubanduse AS sai alguse 1996. aastal väikefirmade Esba, Keraamikaeksperdi, Balti Plaadikaubanduse ja Valtini ühinemisel. Läbi aastate on ettevõte keskendunud keraamiliste plaatide impordile ja edasimüügile, aidates seeläbi  kaasa Itaalia kvaliteedi jõudmisele Eesti turule.

Algusaastail oli peamine rõhk impordile Itaaliast. Tänaseks on tegevus geograafiliselt laienenud ning lisandunud on firmad Portugalist, Hispaaniast, Saksamaalt, Prantsusmaalt, Rootsist, Hollandist ja Belgiast. Aastate jooksul on välja kujunenud tihe koostöö suure osa Eesti arhitektide, sisekujundajate ning disaineritega ja samuti kõikide tuntumate ehitusfirmade ning suuremate ehitusmaterjalide edasimüüjatega.

Klientide paremaks teenindamiseks otsime pidevalt uusi tooteid, tootegruppe ja tehaseid. Nii on keraamiliste plaatide kõrvale lisandunud puit Hollandist ja vaip ning PVC katted Itaaliast, Hispaaniast, Saksamaalt ja Belgiast. Samuti pakume erinevate Itaalia tootjate nagu Fantini, Hatria, Galassia jt sanitaarkeraamikat ja segisteid ning Piazzetta kaminaid. Selline valik annab kliendile hea võimaluse osta pea kõik siseviimistlusmaterjalid ühest kohast.

Tekkis küsimus? Võta ühendust, leiame koos parima lahenduse.

Saada päring

Meie inimesed

Guido Park

Guido Park

tegevjuht

+372 6558 026
+372 504 5346
guido@bpk.ee

Egne Taal

Egne Taal

raamatupidaja

+372 6558 026
egne@bpk.ee

Krista Raenok

Krista Raenok

projektijuht

+372 6558 026
+372 521 2112
krista@bpk.ee

Gerdo Piirma

Gerdo Piirma

edasimüük

+372 6770 813
+372 513 1600
gerdo@bpk.ee

Mihkel Haponen

Mihkel Haponen

edasimüük

+372 6770 813
+372 506 2223
mihkel.haponen@bpk.ee

Raul Reinola

Raul Reinola

jaemüük

+372 6558 026
+372 5348 7831
raul@bpk.ee

Dairi Kase

Dairi Kase

jaemüük

+372 6558 026
+372 551 6780
dairi@bpk.ee

Risto Hallang

Risto Hallang

projektimüük

+372 6558 026
+372 529 4378
risto@bpk.ee

Lembit Meus

Lembit Meus

projektimüük

+372 6558 026
+372 513 6215
lembit@bpk.ee

Triin Voltri

Triin Voltri

projektimüük

+372 6558 026
+372 514 4600
triin@bpk.ee

Veiko Roos

Veiko Roos

projektimüük

+372 6558 026
+372 515 6149
veiko@bpk.ee

Jaak Lume

Jaak Lume

projektimüük -Tartu

+372 6558 026
+372 506 6731
jaak@bpk.ee

Aivar Lokkota

Aivar Lokkota

ladu

+372 5097 845
aivar@bpk.ee