CARLO NOBILI SPA RUBINETTERIE

Nobili

Tehnoloogia ja kvaliteet aastast 1950 on need märksõnad, mis iseloomustavad Nobili segistite tootevalikut nii vannitubadesse kui köökidesse keskendudes keskkonnasõbralikkusele, ja tipptasemele tehnoloogiale, seda käsikäes teatatuntud Itaalia disaini kvaliteediga.

Nobili on ainsa Euroopa ettevõttena selles sektoris, millel on täielikult integreeritud tootmistsükkel sh oma teadusuuringute keskus. Nt madalrõhurobotite valukoja osakonnas toimetab 20 töötlusseadet, mis toodavad igal aastal üle 780 000 komponendi, vähendades materjalijäätmete kogust nullini keskkonda kahjustamta. Tootmissüsteemide tehnoloogilise arengu poolest on Nobili oma kategooria tipus, toimetades 88 000 ruutmeetri suurusel alal, mille tulemusena müüakse aastas kokku 2,8 miljonit eset.

Nobili toodete peamine sihtkoht on vannituba, laia ja terviklikku tootevalikut iseloomustab tugev stilistiline identiteet, väga kõrge disaini-ja tootmiskvaliteedi tase ning keskendumine ergonoomikale ja funktsionaalsele efektiivsusele nagu vee-ja energiasääst.

Nobili tootevalikust leiab nii kaasaegseid kui ka klassikalisi funktsionaalseid segisteid nii vannitubadesse kui kööki, mida täiendab valik vannitoaaksessuaare. Viimistlusena on saadaval nii klassikaline kroom kui ka uued värvilised PVD viimistlused.


Tekkis küsimus? Võta ühendust, leiame koos parima lahenduse.

Saada päring