BRINK & CAMPMAN

Brink&Campman

Brink & Campman toodab kvaliteetvaipasid alates 1897. Iga aastaselt tullakse välja uute kollektsioonidega, mis on ammutanud inspiratsiooni olulistest trendidest ja suundadest moest kui ka mööblitööstusest. Firma on on spetsialiseerunud aastatega kahele vaiba kategooriale: masinkootud vaibad, käsitsi sõlmitud vaibad.

Masinkootud vaibad valmivad Hollandis jälgides kudumise traditsioonilisi protsesse ja enamasti koosnevad erineva paksuse ja struktuuriga villasest lõngast. Enamus vaipu on valmistatud vilditud või mõnel muul viisil töödeldud lõngast, et ennetada liigset kulumist ja kadu. Paljudel juhtudel mängib olulist osa kombinatsioon struktuurist ja värvist. Vaiba disain nagu seda on Fusion, Hermitage Adore ja Spheric, on enamasti toodetud madalama kuhjaga erinevalt näiteks Rocks ja Steel disain, mis eristuvad just oma värvi mängu ja kõrgema, karvasema struktuuri poolest.

Brink & Campman pakub ka kaasaegseid trepivaipasid, mis sobivad nii klassikalisse kui ka modernsesse interjööri. Vaibad on saadaval kahes laiuses.

Brink & Campman turustab litsentsi alusel ilusaid vaiba kollektsioone selliste tuntud Inglise disainbrändide siltidega nagu Scion, Harlequin, Sanderson ja Bluebellgrey.

Tekkis küsimus? Võta ühendust, leiame koos parima lahenduse.

Saada päring

3 + 1 = ?