PERPHORMA SRL

Perphorma

Perphorma on Itaalia segistite tootja, kelle valikusse kuulub roostevabast terasest segistid vannituppa, kööki ning samuti valik vannitoa aksessuaaare, mida on võimalik tellida laias valikus PVD-viimistlusega nagu Black Champagne, Copper jne.

Miks eelistada roostebast terasest segisteid? Vastus on lihtne, see on materjal, mis on vastupidav korrosioonile, roostele ning samuti võimalikele mehhaanilistele vigastustele, mis võiksid rikkuda pinnaviimistlust. Perphorma kasutab AISI 316L markeeringuga terast, mis on eriti sobilik kasutamiseks laevanduses ning välitingimustes oma vastupidavust silmas pidades.

PVD – ehk Physical Vapour Deposition on kõrgetasemeline tehnoloogiline protsess, millega erakordselt tugev aga õhuke kile kantakse füüsikaliste aurudega toote peale. Selline tehnoloogia võimaldab saavutada erakordse tehnilise ja esteetilise omadusega pinnakatte, mis on vastupidav UV-kiirtele, kulumisele, hõõrdumisele ning korrosioonile.

Nb! Kuigi nii roostevaba teras kui ka PVD viimistlus ise on äärmiselt vastupidav, ei tohi nende toodete puhul kasutada kloori sisaldavaid puhastusaineid, mis võivad rikkuda terase kaitsekihi. Samuti ei tohi kasutada metalli sisaldavaid svamme jms.